Wet n Wild CoverAll Primer Deneyimim


 Makyaj Bazı kullanırken çok temkinli düşünüyordum çünkü içerisinde silikon barındırması beni çok korkutuyordu. Cildim nefes alacak mı veya mevcut sivilcelerimi artırır mı diye uzun süre deneyimlemedim. En son indirimde görünce alasım geldi :) Hayatımda aldığım en iyi makyaj malzemelerinden biri oldu kendisi. İşlevi de makyajınızı kullanmadan önce sürdüğünüz bu kremsi baz, cildinize zemin oluşturuyor ve  ürünlerin hem daha kalıcı hemde pigmentlerinin artmasını sağlıyor.

 Ter içinde kaldım hala makyajım duruyordu

 Kim geliştirdiyse buradan selamlarımı yolluyorum öncelikle harika bir buluş :) Sonradan dahil olsam da. Okulumun basketbol takımında oynuyorum ve maç yaptıktan sonra bile arkadaşlarım "Elif hala farın akmamış" dediler bende hemen aynaya baktım gerçekten de duruyordu. Sabah 9'dan akşam 9'a kadar bozulmadan durmuş. Sabitleme konusunda çok başarılı buldum.

 Her zaman kullanmayı düşünmüyorum

 Günlük makyajımı yaparken pek kullanmayı düşünmüyorum çünkü ne bileyim çabuk bitsin istemiyorum :) Hemde düğüne gider gibi öyle kalıp gibi durmasından da hoşlanmadığım için.  Farkı da görmeniz için size swatch yaptım. Bence herkesin kullanması gerek :) Sadece makyaj olarak değil de farklı amaçlar için de kullanılabilir bu ürün. Festivallerde yüzünüzü boyamadan önce kullanabilirsiniz mesela veya profesyonel çekim yapacaksanız kullanmanız çok net bir görüntü sağlar. 

Silikon kokmuyor kızlar 

 Bazı arkadaşlar kokusu silikon gibi çok iğrenç demişler fakat hiç de öyle kokmuyor, birde benim koku alma duyumun iyi olmasına bakarsak öyle kimyasal bir koku almadım. 

 Uygun fiyatlı en iyi ürünlerden 

 En iyi makyaj bazının aslında Smash Box olduğunu söylense de bence uygun fiyatlılar arasında bu da işlevini görüyor. Favoriler listeme eklendi 

 Nereden Aldım ? 

 Gratis Mağazasından indirimli fiyatı olarak 14 küsür TL ye aldım. 
Wet n Wild CoverAll Primer Deneyimim Wet n Wild CoverAll Primer Deneyimim Reviewed by Elif Sağlık on 2/24/2018 Rating: 5

9 yorum

 1. Great post! I never really realized that makeup base could make big difference.

  YanıtlaSil
 2. Denemedim bu ürünü ama sonuç çok iyi görünüyor :)

  YanıtlaSil
 3. E, çok iyiymiş, fiyatı da makul gerçekten, güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 4. bunun oldukça iyi olduğunu duydum ama denemedim..

  YanıtlaSil
 5. Far bazı inanılmaz başarılı kuzum, bunu ben de deneyeceğim aklımda :) Öpüyorum çok <3

  YanıtlaSil