The Balm Ruj İncelemesi | Saatlerce çıkmayan ruj


   Daha önce bu rujların küçük boyutlarını kullanmıştım. Linki burada. Kalıcılığı değil de rengi çok hoşuma gittiği için büyüğünü almaya karar verdim. Minik the balm rujları hem kalıcı değil hem de pütür pütür dökülme yapıyor. Büyüğünü aldıktan sonra aradaki farkı daha belirgin fark ediyorsunuz. İyi ki almışım bu ruju artık ömrümün sonuna kadar bu ruj benimle birlikte olacak :) Artık ürün yorumlarım beklenenden farklı olacak buna hazırlıklı olun :D Klasik bloggerler gibi vaatleri neymiş fiyatı neymiş içeriği neymiş olmayacak :)) Artık işin içine reklamlar girdi ve hepsi için söylemiyorum bedava ürün geldi diye ürünü övüyorlar da övüyorlar. Benim okuyucularım çok değerli bu noktada. Burası benim kişisel bloğum ve kendi deneyimlerime göre yazıp değerlendiriyorum. 

   Ürüne gelirsek fiyatı biraz tuzlu gelebilir o yüzden indirim günlerini bekleyerek almanız daha mantıklı. İndirim günü gelince genelde fırlıyorum mağazalara çünkü neden olmasın bütçe planlaması çok önemli :) Bu rujun rengi o kadar tatlı ki ne giyseniz gidiyor ve yaz kış fark etmiyor. Bide bunun kiremit rengi var onu da çok beğendim fakat bitmişti. Bu ruju alın aldırın :) Bir kere çok kalıcı. Sadece Yağlı bir şey yediğinizde çıkıyor denendi :) 

Not: Resimdeki rujun rengi Charming 
The Balm Ruj İncelemesi | Saatlerce çıkmayan ruj The Balm Ruj İncelemesi | Saatlerce çıkmayan ruj Reviewed by Elif Sağlık on 10/15/2017 Rating: 5

6 yorum